RAZEMQ Centrum Medyczno - Terapeutyczne
Dawna poradnia "Tęczowa"

ul. Polna 13/13a, 97-300 Piotrków Trybunalski, tel.: 44 307-03-02

 • Bądźmy w kontakcie – Wsparcie psychologiczne ONLINE

  Bądźmy w kontakcie – Wsparcie psychologiczne ONLINE

  Aktualna sytuacja na świecie jak również w kraju budzi wiele niepokoju. Nie sposób przejść obojętnie wobec tego co się dzieje dookoła nas. Wiadomości dotyczące koronawirusa doprowadzają do nasilenia lęków, wzmagają obawy o zdrowie i życie nasze oraz naszych najbliższych. Doskonale to rozumiemy. Jednakże nawet w tak trudnej sytuacji chcemy w jak najlepszy sposób zadbać o naszych pacjentów. Zdajemy sobie sprawę, że pojawienie się nowego wirusa nie sprzyja w walce z dotychczasowymi trudnościami, a wręcz może pogłębiać nieprzyjemne stany oraz lęki. Osoby z trudnościami emocjonalnymi, skłonne do pesymistycznego myślenia, borykające się z zaburzeniami depresyjnymi, neurotycznymi mogą czuć się gorzej. Osoby z grupy podwyższonego ryzyka, a także osoby, które wróciły z zagranicy oraz te które są poddane kwarantannie domowej mogą potrzebować szczególnej opieki. Nieodłącznym elementem jest tutaj wsparcie najbliższych, ale również wsparcie i opieka psychologiczna. Brak możliwości lub strach przed opuszczeniem domu nie musi być równoznaczny z niemożliwością uzyskania profesjonalnej pomocy. Rozwiązaniem jest wsparcie psychologiczne online, które w trosce o Państwa i własne bezpieczeństwo będziemy świadczyć. Ponadto pamiętajmy, że jeśli jesteśmy w trakcie terapii, nagłe jej przerwanie może na nas wpłynąć negatywnie. Pozwólmy sobie pomóc, pozwólmy zachować spokój i równowagę, skorzystajmy z możliwych alternatyw. Zadbamy wtedy o siebie , ale również w pełni będziemy mogli zachować wszelkie, konieczne środki ostrożności.
  Jesteśmy dla Was, chcemy pomagać w każdej kryzysowej sytuacji!
  Wsparcie ONLINE dotyczy konsultacji indywidualnych, partnerskich, małżeńskich oraz uzależnień bez wychodzenia z domu, nie naruszając przy tym ochrony danych osobowych.
  Z wizyt w formie ONLINE przy użyciu aplikacji SKYPE mogą skorzystać wszyscy z każdego zakątka Polski, ponieważ nie obowiązuje nas rejonizacja.
  Wszelkie informacje dostępne są pod numerem telefonu 533-983-934 bądź w siedzibie Poradni w Piotrkowie Tryb., ul. Polna 13/13a. W trosce o zdrowie naszych pacjentów serdecznie zachęcamy do kontaktu i korzystania z usług ONLINE.

  Napisz komentarz →

Zostaw opinię

Zrezygnuj z odpowiedzi