RAZEMQ Centrum Medyczno - Terapeutyczne
Dawna poradnia "Tęczowa"

ul. Polna 13/13a, 97-300 Piotrków Trybunalski, tel.: 44 307-03-02

Jedna rzecz to pokazać dziecku drogę. Drugie, trudniejsze to odsunąć się z tej drogi i zrobić mu przejście.

— R. Brault

Witamy w RAZEMQ

„RAZEMQ” Centrum Medyczno – Terapeutyczne powstało z myślą o niesieniu pomocy każdej cierpiącej osobie. Centrum to otwarte, przyjazne miejsce, w którym w sposób profesjonalny zostanie przeprowadzona diagnostyka, leczenie i terapia

Prowadzimy terapię: psychologiczną, pedagogiczną, logopedyczną, oraz integracji sensorycznej dla dzieci i młodzieży, terapię dla dzieci uzależnionych od internetu, gier. Dla osób dorosłych prowadzimy terapię zaburzeń nerwicowych, depresji, uzależnienia, problemów małżeńskich, zaburzeń osobowości, DDA.

Do Państwa dyspozycji jest także porady psychiatry i neurologa. Pomagamy w problemach rozwojowych i trudnościach wychowawczych.

Zapraszamy na konsultacje, a także na regularną terapię indywidualną lub grupową. Stawiamy na dobrą komunikację pomiędzy terapeutami, lekarzami a naszymi klientami gdyż RAZEM łatwiej będzie nam pokonać wszelkie trudności i problemy i dojść do satysfakcjonującej dla Ciebie zmiany.

Indywidualne podejście i wspólne zaangażowanie pozwoli w sposób odpowiedni dobrać metody leczenia i pracy terapeutycznej. Jesteśmy zespołem otwartym na nowe kierunki i metody pracy a nasza gotowość rozwoju zapewni Państwu najlepszą pomoc. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Udzielana przez naszych specjalistów pomoc jest profesjonalna, rzetelna, sprawna i poufna. Zawsze jest świadczona zgodnie z zasadami etyki zawodowej.

Zapewniamy poczucie bezpieczeństwa, krótki czas oczekiwania na wizytę, życzliwą i przyjazną atmosferę, która pozwala pracować nawet najbardziej nieśmiałym dzieciom, młodzieży i dorosłym.

Z naszych usług może skorzystać każdy, bez względu na miejsce zamieszkania, gdyż nasza poradnia nie jest objęta obowiązkiem rejonizacji. Dla naszych klientów stworzyliśmy, także możliwość skorzystania z szybkiej porady w systemie on-line – można tego dokonać wchodząc w zakładkę „kontakt” i wypełniając formularz zapytania online.

 

Wszystkie zainteresowane osoby - Serdecznie Zapraszamy!

Umów się na wizytę do Poradni

Przyjdź do nas osobiście: Piotrków Tryb., ul. Polna 13/13a, bądź umów się telefonicznie lub mailowo.