RAZEMQ Centrum Medyczno - Terapeutyczne
Dawna poradnia "Tęczowa"

ul. Polna 13/13a, 97-300 Piotrków Trybunalski, tel.: 44 307-03-02

 • TERAPIA PAR/MAŁŻEŃSTW

  TERAPIA PAR/MAŁŻEŃSTW

  Terapia par/małżeństw W SIEDZIBIE CENTRUM LUB ONLINE. 👫⚡️👩‍❤️‍👨🌞
  Profesjonalna pomoc tylko z RAZEMQ
  ,,Związek” tworzą dwie zupełnie różne osoby.
  Bez względu na to czy jest to małżeństwo, narzeczeństwo czy po prostu związek nieformalny mogą pojawić się przeszkody oraz kryzysy. Nie jest to niczym niezwykłym, bo przecież mamy prawo do odmienności. Jednakże jeśli dochodzi do sytuacji kiedy kolejne próby porozumienia się nie przynoszą efektu, a skutek jest odwrotny do zamierzonego często pary postrzegają to jako koniec. Nie widzą innych możliwości niż rozstanie.
  Okazuje się, że zostało coś jeszcze czyli TERAPIA PAR.
  Pocieszające jest to, że świadomość takiego rozwiązania jest coraz większa. Coraz więcej osób chce spróbować, zawalczyć o wszystko to co zbudowali do tej pory.
  Czasami warto zrobić ten pierwszy krok. Przyjść na pierwszą wizytę do specjalisty – często jest ona zaskoczeniem i wtedy okazuje się jak wiele o sobie nawzajem nie wiemy i czego nie zauważaliśmy dotychczas.
  Terapia par nie ma precyzyjnie określonych ram czasowych. Czasami trwa kilka wizyt w innym przypadku potrzebnych jest kilkanaście spotkań. Najważniejsze jest zaangażowanie i chęć do zmian ze strony obojga partnerów. To przede wszystkim w ich rękach jest przyszłość, a psycholog jest kimś kto może pokazać różne kierunki działania oraz wskazać to co dotychczas było niedostrzegalne. Celem terapii par jest uzyskanie porozumienia między dwojgiem ludzi, znalezienie najlepszych rozwiązań oraz poprawnie jakości funkcjonowania w tej relacji.
  Zapraszamy ! 😃
  Napisz komentarz →

Zostaw opinię

Zrezygnuj z odpowiedzi