Niepubliczna Poradnia
Psychologiczno-Pedagogiczna "Tęczowa"

ul. Polna 13/13a, 97-300 Piotrków Trybunalski, tel.: 44 307-03-02

 • Współpraca z autorką książek i bajek dla dzieci – Małgorzatą Wójcik

  Współpraca z autorką książek i bajek dla dzieci – Małgorzatą Wójcik

  Mamy zaszczyt poinformować, że Poradnia nasza rozpoczęła współpracę z panią Małgorzatą Wójcik – autorką bajek i opowiadań dla dzieci, a także scenariuszy zajęć edukacyjnych drukowanych w ogólnopolskich czasopismach. Pani Małgorzata jest również autorką książki dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym pt: „Przygoda w kapeluszu”, a w ramach własnego projektu: „Bajka szyta na miarę wyobraźni” tworzy i szyje bajki.

  Zachęcamy do zapoznania się również z ofertą zamieszczoną na stronie internetowej pani Małgorzaty Wójcik: https://www.literycztery.pl/

  A tu kilka słów o osobie p. Małgorzaty Wójcik:

  ” Z wykształcenia jestem polonistką, z zamiłowania autorką bajek i opowiadań dla dzieci, a także scenariuszy zajęć edukacyjnych drukowanych w ogólnopolskich czasopismach. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. W latach 2002-2018 pracowałam jako nauczycielka języka polskiego w gimnazjum, natomiast w latach 2011-2018 na stanowisku wicedyrektora.
  Uważam, że dzięki pasji i zaangażowaniu codziennie możemy odkrywać nowe horyzonty w każdej dziedzinie naszego życia. Jestem autorką książki dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym pt: „Przygoda w kapeluszu”, a w ramach własnego projektu: „Bajka szyta na miarę wyobraźni” tworzę i szyję bajki.
  Dlaczego zachęcam do takiego działania? Bo stawiam na wartości, kreatywność, a co za tym idzie – wszechstronny rozwój. Z czytania książek, ze wspólnego czytania, płynie wiele korzyści. Oprócz wzbogacania słownictwa, zdobywania wiedzy, relaksu czy pobudzania wyobraźni budujemy silne więzi. Książka to przecież pretekst do rozmowy, a rozmowa to bliskość, szczerość, mówienie o swoich potrzebach, to także rozwiązywanie problemów. To po prostu obecność, która jest tak ważna, szczególnie w dzisiejszych czasach.

  A oto kilka prac Pani Małgosi:

  Napisz komentarz →

Zostaw opinię

Zrezygnuj z odpowiedzi